Outlook E-Posta Yedekleme

1) Microsoft Office Outlook 2010 programında bulunan Dosya menüsünden Açık sekmesinin altında ki Al düğmesine tıklıyoruz.

2) Açılan pencerede “Gerçekleştirilecek eylemi seçin:” kısmının altında bulunan “Dosyaya Ver” seçeneğini seçip İleri düğmesine tıklıyoruz.

3) Açılan pencerede “Oluşturulacak dosya türü:” kısmını altında bulunan “Kişisel Klasör Dosyası / Outlook Veri Dosyası (.pst)” seçeneğini seçip İleri düğmesine tıklıyoruz.

4) Daha sonra açılan pencerede ise “İçinden öğe verilecek klasörü seç:” kısmının altından yedeğini almak istediğimiz bölümü seçiyoruz. Tüm bölümlerin yedeğini almak istersek sekmenin en üst öğesini seçiyoruz. “Alt Klasörlerle birlikte” kutucuğunu işaretliyoruz. İleri düğmesine tıklıyoruz.

5) Açılan pencerede “Gözat” düğmesine tıklıyoruz. Dosyamızı kaydedeceğimiz yeri belirleyip, isim veriyoruz. “Tamam” düğmesine tıklıyoruz.

6) “Seçenekler” kısmının altında ki “Yinelenenleri verilen öğelerle değiştir” seçeneğini seçiyoruz. Son düğmesine tıklıyoruz.

7) Çıkan pencerede yedek dosyamıza vermek istediğimiz parolayı giriyoruz. Tamam düğmesine tıklıyoruz.

 

Yedekleme işlemi başlayacaktır…

 

 

Yorum Ekle

Güvenli Ödeme

Kredi Kartıyla Ödemelerinizde İYZİCO altyapısı kullanıyoruz. Ayrıca 256 Bit SSL (McAffee PremiumSSL) Güvenlik Sistemimiz Mevcuttur.

% 100 Para İade Garantili

Ürünlerimize ve Hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki, olur da memnun kalmazsanız % 100 para iadesi garantisi veriyoruz.

Ücretsiz Kargo

Tüm ürünlerimizde şartsız koşulsuz ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Kargo takip sistemimiz ile kargonuzu anlık takip edebilirsiniz.
×