Outlook E-Posta Yedeğini Yükleme

1) Aldığımız yedeği tekrar Outlook 2010′ ye yüklemek için Dosya menüsünden Açık sekmesinin altında ki Al düğmesine tıklıyoruz.

2) Açılan pencerede “Gerçekleştirilecek eylemi seçin:” kısmının altında bulunan “Başka bir program veya dosyadan al” seçeneğini seçip İleri düğmesine tıklıyoruz.

3)  “Alınacak dosya türünü seçin:” kısmında bulunan “Outlook veri dosyası (.pst)” seçeneğini seçip İleri düğmesine tıklıyoruz.

4) Dosyamızın yerini bulabilmek için Gözat düğmesine tıklıyoruz. Yedek dosyamızı bulup seçtikten sonra Aç düğmesine tıklıyoruz.  “Seçenekler” kısmının altında ki “Yinelenenleri verilen öğelerle değiştir” seçeneğini seçiyoruz. İleri düğmesine tıklıyoruz.

5) Çıkan pencerede yedek dosyamızın parolasını yazıyoruz ve Tamam düğmesine tıklıyoruz.

6) Çıkan pencerede “İçinden öğe alınacak klasörü seçin:” kısmından geri yüklemek istediğimiz klasörleri seçiyoruz. Tümünü seçmek için sekmenin en üstündeki “Outlook Veri Dosyası” seçiniz. Son düğmesine tıklıyoruz. Yedeklerimiz geri yüklenmiştir.

 

Yorum Ekle

Güvenli Ödeme

Kredi Kartıyla Ödemelerinizde İYZİCO altyapısı kullanıyoruz. Ayrıca 256 Bit SSL (McAffee PremiumSSL) Güvenlik Sistemimiz Mevcuttur.

% 100 Para İade Garantili

Ürünlerimize ve Hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki, olur da memnun kalmazsanız % 100 para iadesi garantisi veriyoruz.

Ücretsiz Kargo

Tüm ürünlerimizde şartsız koşulsuz ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Kargo takip sistemimiz ile kargonuzu anlık takip edebilirsiniz.
×